сите категории

Телескопски пол U-стапки (DTP-U)

Дома> Производи > Телескопски пол (DTP) > Телескопски пол U-стапки (DTP-U)

Телескопски пол (DTP)
Телескопски пол (DTP)1
Фабрички директен продажен телескопски столб со ВОДНА БАЗА прилагодено знаменце
Фабрички директен продажен телескопски столб со ВОДНА БАЗА прилагодено знаменце

Фабрички директен продажен телескопски столб со ВОДНА БАЗА прилагодено знаменце

Број на модел: телескопски столб со U стапала со прилагодено знаме

Знамиња и банери Материјал: полиестер

MOQ: 1 стр

ФОРМАТ НА УМЕТНИЧКО ДЕЛО: Ai. Jpg. Pdf. Eps.PSD

Печатење: Хемиско печатење со свилен екран, дигитално печатење, дигитално печатење, печатење на свилен екран

Големина: 5 метри столб. Знаме 120x300cm.

Боја: Прилагодена боја

Сертификат: SGS, ISO, TCCC, B1

Јарбол за знаме Материјал: алуминиум

Тип: Печатен

Стил: телескопски столб

Телескопски пол водена база (DTP-W)
Телескопски пол U-стапки (DTP-U)
捕获REERE捕获 REREWERПоставете компоненти

捕获DDRE

Пакување Детали:

во картон: 12х36х1 77см и во картон:40х44х85см

16.30 кг / парче, 1 парче / 2 картони

GW: 18 кг / картон

NW: 16.30 kg/картон

Во контејнер од 20': 123 парчиња, 246 картони

Во контејнер од 40': 220 парчиња, 440 картони

未 标题 -3

Пакување Детали:

во картон: 1 2x36x177cm

9 кг / парче, 1 парче / картон

GW: 10 кг / картон

NW: 9 kg/картон

Во контејнер од 20': 363 парчиња, 363 картони

Во контејнер од 40*: 649 парчиња, 649 картони

Телескопски пол (DTP)3未 标题 -4Мерења


Опис

1.материјал за знаме:100%полиестер
2.flag size: 110cmx400cm,120cmx300cm
3. водни стапала:
материјал: алуминиум/сива, алуминиум/пластика
in carton:12x36x177cm,40x44x85cm
сет тежина: 16.3 кг
4.u-стапала:           
материјал: алуминиум/сива, алуминиум/пластика
во картон: 12х36х177см
сет тежина: 9 кг

апликации

Екран за рекламирање на отворено

Што можам да направам за тебе

Ние сме компанија ширум светот, каде и да сте, тука сме да помогнеме, па ајде да се поврземе!