сите категории

Телескопски пол U-стапки (DTP-U)

Дома> Производи > Телескопски пол (DTP) > Телескопски пол U-стапки (DTP-U)

Telescopic-Pole(DTP)
Telescopic-Pole(DTP)1
Фабрички директен продажен телескопски столб со ВОДНА БАЗА прилагодено знаменце
Фабрички директен продажен телескопски столб со ВОДНА БАЗА прилагодено знаменце

Фабрички директен продажен телескопски столб со ВОДНА БАЗА прилагодено знаменце

Model Number: telescopic pole with U feet with custom flag

Знамиња и банери Материјал: полиестер

MOQ: 1 стр

ФОРМАТ НА УМЕТНИЧКО ДЕЛО: Ai. Jpg. Pdf. Eps.PSD

Печатење: Хемиско печатење со свилен екран, дигитално печатење, дигитално печатење, печатење на свилен екран

Size: 5 meters pole. 120x300cm flag.

Боја: Прилагодена боја

Сертификат: SGS, ISO, TCCC, B1

Јарбол за знаме Материјал: алуминиум

Тип: Печатен

Style: Telescopic pole

Телескопски пол водена база (DTP-W)
Телескопски пол U-стапки (DTP-U)
捕获REERE捕获REREWERSet components

捕获DDRE

Пакување Детали:

in carton :12x36x1 77cm&in carton :40x44x85cm

16.30 kg/pcs,1pc/2 cartons

G.W :18kg/carton

N.W: 16.30 kg/carton

In 20' container: 123 pcs,246 cartons

In 40' container: 220 pcs,440 cartons

未 标题 -3

Пакување Детали:

in carton :1 2x36x177cm

9 kg/pcs,1pc/ carton

G.W :10kg/carton

N.W: 9 kg/carton

In 20' container: 363 pcs,363 cartons

In 40* container: 649 pcs,649 cartons

Telescopic-Pole(DTP)3未 标题 -4Мерења


Опис

1.flag material:100%polyester
2.flag size: 110cmx400cm,120cmx300cm
3.waterfeet :
material: aluminium/grey,aluminium/plastic
in carton:12x36x177cm,40x44x85cm
set wight:16.3kg
4.u-feet:           
material: aluminium/grey,aluminium/plastic
in carton:12x36x177cm
set wight:9kg

апликации

Екран за рекламирање на отворено

Што можам да направам за тебе

Ние сме компанија ширум светот, каде и да сте, тука сме да помогнеме, па ајде да се поврземе!