сите категории

Марама со шал и лице

Дома> Производи > Марама со шал и лице

Лице-шамија-&-Бандана
Лице-шамија-&-Бандана1
Лице-шамија-&-Бандана-400kb
7d1b153c478eb39834e70ca065574c98
f20_fs_neckgaiter_4_50266687618_ocopy@2x
fishinggaitor_1200x1200
Висококвалитетна повеќефункционална еластична марама за лице од САД со повеќекратен стил
Висококвалитетна повеќефункционална еластична марама за лице од САД со повеќекратен стил
Висококвалитетна повеќефункционална еластична марама за лице од САД со повеќекратен стил
Висококвалитетна повеќефункционална еластична марама за лице од САД со повеќекратен стил
Висококвалитетна повеќефункционална еластична марама за лице од САД со повеќекратен стил
Висококвалитетна повеќефункционална еластична марама за лице од САД со повеќекратен стил

Висококвалитетна повеќефункционална еластична марама за лице од САД со повеќекратен стил

Ставка: Марама за лице

Знамиња и банери Материјал: алуминиум

MOQ: 1 стр

ФОРМАТ НА УМЕТНИЧКО ДЕЛО: Ai. Jpg. Pdf. Eps.PSD

Печатење: Дигитално печатење

Големина: 24x44cm или прилагодени големини

Боја: Прилагодена боја

Сертификат: SGS, ISO, TCCC, B1

Време на производство: 5-7 дена

Нашата еластична марама за лице е задолжителен додаток за секој кој бара стилска и функционална покривка за лице. Ткаенината е изработена од мек, растеглив материјал кој одговара на вашето лице за удобно вклопување. Шалот е лесен и дише, што го прави совршен за продолжено носење. Ткаенината се печати со користење на висококвалитетно печатење со сублимација на боја, со што се осигурува дека вашиот дизајн е жив и долготраен. Еластичната марама за лице може да се пере и повторно да се употребува, што ја прави еколошка алтернатива на маските за еднократна употреба. Шалот може да се прилагоди со вашето лого или дизајн, што го прави идеална маркетинг алатка за вашиот бизнис.


Содржина

Шамија за лице

материјал

100% плетен полиестер, 100% ткаен полиестер, 100% најлон, достапни се повеќе од 40 различни видови ткаенини.

големина

Стандардна големина за 24 * 44 cm . Достапни се и приспособени големини.

логото

Достапни слики или прилагодено лого.

Печатење

Хемиско печатење на екран со боја, печатење на екран со пигмент, дигитално печатење со директно вбризгување, пренос на топлина (сублимација на боја), УВ печатење.


Опис

Со печатење на вашите дизајни!

Достапни се различни полиестерски ткаенини!

Широко се користи во различни прилики како што се спортови, клубови, црква, настани, фудбал и музика!


апликации

Екран за рекламирање на отворено

Што можам да направам за тебе

Ние сме компанија ширум светот, каде и да сте, тука сме да помогнеме, па ајде да се поврземе!