сите категории

Знамиња и банери

Дома> Производи > Знаме / Банер > Знамиња и банери

Carflag&Banner1
Carflag&Banner3
DSCF1521
1
2
3
4
5
6
7
Знаме на класичен автомобил
Знаме на класичен автомобил
Знаме на класичен автомобил
Знаме на класичен автомобил
Знаме на класичен автомобил
Знаме на класичен автомобил
Знаме на класичен автомобил
Знаме на класичен автомобил
Знаме на класичен автомобил
Знаме на класичен автомобил

Знаме на класичен автомобил

Број на модел: знамиња на автомобили и банери 

Знамиња и банери Материјал: полиестер

MOQ: 1 стр

ФОРМАТ НА УМЕТНИЧКО ДЕЛО: Ai. Jpg. Pdf. Eps.PSD

Големина: 26x60cm

Боја: Прилагодена боја

Сертификат: SGS, ISO, TCCC, B1

Материјал за јарболи: Стаклени влакна

Стил: виси

Печатење: печатење со свилен екран

Начин на печатење: 4 бои

Тип на производ:

Солза на прозорецот на автомобилот

материјал:

100% плетен полиестер, 100% ткаен полиестер, 100% најлон, достапни се повеќе од 40 различни видови ткаенини.

 

Технологија на печатење:

Хемиско печатење на екран со боја, Печатење на екран со пигмент, Дигитално печатење со директно вбризгување, Пренос на топлина (сублимација на боја)

Постојаност на бојата:

Ниво 6-7

Пенетрација на боја:

95%-100% на повеќето ткаенини

големина: 

26x60cm

Додатоци:

столб зајакнат со фиберглас, пластичен држач

По третманот:

Огноотпорен (сертификат Б1), Водоотпорност и облога, УВ отпор, антистатички, флуоресцентен третман

Опис

ЗНАМЕ СО АВТОМОБИЛ СО ПЛАСТИЧЕН ДРЖАВ - ПЕЧАТЕНО ПРИСОБИРАНО ЛОГО


* ЗНАМИЊАТА НА АВТОМОБИЛИ се директна форма на реклама која ви овозможува да ја креирате вашата порака директно во окото на минувачот.

* Лесно се инсталира за неколку секунди, изработени од докажани ткаенини за знаме. Нашите автомобилски знамиња доаѓаат целосно со знаменце. Не е потребен дополнителен хардвер.

* Подготвеното може да се направи според сите ваши спецификации и желби.

* Едноставно совршен за изложби на мало, саеми и излози.


апликации

Екран за рекламирање на отворено

Што можам да направам за тебе

Ние сме компанија ширум светот, каде и да сте, тука сме да помогнеме, па ајде да се поврземе!