сите категории

Плажа стол

Дома> Производи > Чаир > Плажа стол

Плажа-Стол-Студио-Стол1
Плажа-Стол-Студио-Стол2
Висококвалитетно столче за плажа со приспособено печатење
Висококвалитетно столче за плажа со приспособено печатење

Висококвалитетно столче за плажа со приспособено печатење

Ставка: столче за плажа&столче за студио

Chair Material: Wodden

MOQ: 1 стр

ФОРМАТ НА УМЕТНИЧКО ДЕЛО: Ai. Jpg. Pdf. Eps.PSD

Печатење: Хемиска боја за печатење на свила, дигитално печатење

Size: 100*90*80cm or customized sizes

Боја: Прилагодена боја

Сертификат: SGS, ISO, TCCC, B1

Време на производство: 5-7 дена

Our beach chair fabric is designed to be both comfortable and functional, making it the perfect accessory for a day at the beach. The fabric is made of a high-quality, durable material that can withstand different weather conditions. The beach chair is lightweight and easy to carry, making it ideal for outdoor activities. The fabric is printed using high-quality dye sublimation printing, ensuring that your design is vibrant and long-lasting. The beach chair can be customized with your logo or design, making it an ideal marketing tool for your business. The beach chair is easy to assemble and disassemble, making it a convenient seating option for any outdoor event.


моделПреклопен стол за плажа
Карактеристики
Издржлива ткаенина со прилагодено печатење за рекламирање, преклоплива, пренослива, прилагодлива висина
ткаенинаОксфорд
рамкадрво
апликацииАпликации Плажа, тревник, градина, двор, кампување, одмор, дом
моделСтудиско столче што се преклопува
КарактеристикиИздржлива ткаенина со прилагодено печатење за рекламирање, преклоплива, пренослива, лесна
ткаенинаОксфорд
рамкаМетал
апликацииСтудио, плажа, тревник, градина, двор, кампување, одмор, дом, скара, трговски изложби.


Опис

апликации

Екран за рекламирање на отворено

Што можам да направам за тебе

Ние сме компанија ширум светот, каде и да сте, тука сме да помогнеме, па ајде да се поврземе!