сите категории

Ѕидови за заднина

Дома> Производи > Систем за прикажување > Ѕидови за заднина

Backdrop-walls1
2
Ѕидови на заднина во форма на S
Ѕидови на заднина во форма на S

Ѕидови на заднина во форма на S

Број на модел: WALL POP UP

Знамиња и банери Материјал: полиестер, ПВЦ

Јарбол за знаме Материјал: алуминиум

Тип: Печатен

Стил: Екран

MOQ: 1 стр

ФОРМАТ НА УМЕТНИЧКО ДЕЛО: Ai. Jpg. Pdf. Eps.PSD

Печатење: Хемиска боја за печатење на свила, дигитално печатење

Големина: 152cm x 152cm, 152cm x 225cm, 225cm x 225cm

Боја: Прилагодена боја

Сертификат: SGS, ISO, TCCC, B1

The Backdrop Wall S Shape is a popular choice for businesses looking for a large and eye-catching display system that is easy to set up and transport. This display system is made fromhigh-quality materials that are designed to last, making it a great investment for businesses looking to make a lasting impression on their customers. The Backdrop Wall S Shape can be printed with your logo or message to help you stand out from the crowd, and its unique shape adds an extra element of visual interest to your display. Whether you're exhibiting at a trade show or hosting an event, the Backdrop Wall S Shape is a versatile and effective way to promote your brand and leave a lasting impression on your audience.


Тип на производ:

ЅИД ПОП АП

материјал:

Банер: 100% растеглив полиестер(дисплеј 300 g, дисплеј еластичен 260 g)

Рамка: алуминиум

Торба: Оксфордски полиестер

Технологија на печатење:

Хемиско печатење на екран со боја, Печатење на екран со пигмент, Дигитално печатење со директно вбризгување, Пренос на топлина (сублимација на боја)

Постојаност на бојата:

Ниво 6-7

Пенетрација на боја:

95%-100% на повеќето ткаенини

големина: 

152cm x 152cm, 152cm x 225cm, 225cm x 225cm

Додатоци:

Алуминиумска рамка, транспортна торба Оксфорд

По третманот:

Огноотпорен (сертификат Б1), Водоотпорност и облога, УВ отпор, антистатички, флуоресцентен третман


Опис

ЅИДЕН ПОП АП - ПРИСТАПУВАНО ЛОГО ПЕЧАТЕНО

* WALL POP UP е директна форма на реклама која ви овозможува да ја креирате вашата порака директно во окото на минувачот.
* За внатрешна или надворешна употреба тие ќе привлечат внимание за вашите производи, настани или компании.
* Најдете го најдобриот избор на лесни, преносливи штандови за саеми во Post-Up Stand Inc. Нашата живописна графика и висококвалитетни банери од ткаенина можат да го покажат логото на вашиот бизнис, новите производи или пораката за свечено отворање со тоа за да го олеснат процесот , сите овие скокачки држачи се лесни, преносливи и лесни за составување. Овие скокачки штандови навистина се совршен пренослив штанд за прикажување, обезбедувајќи ви прекрасно дизајнирана изложба на момент!
* Лесно се менуваат графики.

апликации

Екран за рекламирање на отворено

Што можам да направам за тебе

Ние сме компанија ширум светот, каде и да сте, тука сме да помогнеме, па ајде да се поврземе!